allianzlogo policja2016

alianz emeryt 2016

pzu policja 2015

pzu logo emeryt2015

warmia mazury 200

AP BEZUKOLO 1 2 ap 002

benjamin

bartus baner

pom bartek

Pomóż Oliwii

Apele

Pomóż Benjaminowi – przekaż 1% podatku

Beniamin urodził się w marcu 2014 roku, jako zdrowe dziecko, bez żadnych zdrowotnych problemów. Rozwijał się prawidłowo, zawsze uśmiechnięty, radosny chłopczyk. Przeszedł wszystkie etapy rozwoju, najpierw siedział samodzielnie, raczkował, później zaczął chodzić, a nawet biegać. Około drugiego roku życia rodziców zaniepokoiło zachowanie syna i zdecydowali się omówić sprawę z lekarzem. Po wykonaniu szeregu badań, w lipcu 2016 roku Beniamin uzyskał diagnozę – autyzm dziecięcy. Dla rodziców był to niewątpliwie szok. Obecnie Beniamin nie mówi, nie sygnalizuje potrzeb, bawi się tylko sam, trzeba mu pomagać przy jedzeniu i piciu, wymaga całodobowej opieki. Uczęszcza na zajęcia z logopedą, psychologiem oraz na terapię integracji sensorycznej. Jest też na restrykcyjnej diecie: bezmlecznej, bezglutenowej i bezcukrowej. Chłopiec wymaga intensywnej rehabilitacji, aby mógł być samodzielny. Niestety koszty terapii liczone są w tysiącach złotych, dlatego prosimy o pomoc w gromadzeniu środków na ochronę zdrowia Beniamina. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy. Każda złotówka przybliży Benka do nowych osiągnięć.

Aby przekazać 1 % podatku wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać poniższe dane:

nr KRS Fundacji „Serca dla Maluszka” 0000387207,
z dopiskiem w rubryce cel szczegółowy „Beniamin Sapalski”.

Aby przekazać darowiznę przelewem:
Fundacja „Serca dla Maluszka”
Ul. Kowalska 89
43-300 Bielsko-Biała
Bank Millenium 85 1160 2202 0000 0001 9214 1142
Tytułem: Beniamin Sapalski

W imieniu Benjamina

przewodniczący W-M ZW NSZZ Policjantów w Olsztynie.

/-/Sławomir Koniuszy

benjamin

Synek policjanta potrzebuje naszej pomocy

bartus iko5. września 2016 r., dwuletni synek policjanta z Iławy, Bartuś Cichocki uległ poważnemu wypadkowi. Podczas zabawy, na Bartusia runął ciężki regał miażdżąc mu główkę. W stanie krytycznym chłopczyka przetransportowano śmigłowcem do olsztyńskiego szpitala. W chwili obecnej o sparaliżowanego Bartusia walczą lekarze ze Szczecina.

Czytaj więcej...

Pomóż Oliwii – przekaż 1% podatku

Kilkumiesięczna Oliwia jest córką naszego kolegi Piotra Dzirby – przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów KPP w Kętrzynie. Oliwia urodziła się z bardzo poważną wadą kręgosłupa, wymagającą szeregu skomplikowanych operacji chirurgicznych oraz żmudnej i bardzo kosztownej rehabilitacji.

Oliwia, w związku z tym, jest podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, ale to od naszej wrażliwości i policyjnej solidarności zależy, czy na fundacyjnym subkoncie Oliwii znajdą się odpowiednie  środki.

Nie bądźmy obojętni. Rozliczając się z urzędem skarbowym każdy z nas, nie tracąc absolutnie nic, może zadeklarować 1% swojego podatku i bardzo pomóc córeczce naszego kolegi.

W zeznaniu podatkowym PIT wystarczy wpisać poniższe dane:

nr KRS: 0000037904, cel szczegółowy 1%: 29865 Dzirba Oliwia

W imieniu Oliwii

przewodniczący W-M ZW NSZZ Policjantów w Olsztynie.

/-/Sławomir Koniuszy

Policjant ranny podczas interwencji – POTRZEBNA KREW

krewdlapolicjanta28 kwietnia 2015 r. w Opocznie, podczas załatwiania interwencji domowej jeden z dzielnicowych mł.asp. Michał Chłopek został pchnięty nożem. Agresywnego mężczyznę, drugi z dzielnicowych obezwładnił przy użyciu broni palnej, z postrzałową raną nogi przebywa on w szpitalu i jego życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Tymczasem stan zdrowia policjanta jest bardzo ciężki. Pilnie potrzebna jest dla niego krew.

Czytaj więcej...

Pomóż Bartkowi – przekaż 1% podatku

bartek ikoCzteroletni Bartek jest synem naszego Kolegi Radka Rząpa – sekretarza W-M ZW NSZZ Policjantów. U Bartka zdiagnozowano autyzm wczesnodziecięcy.

Czytaj więcej...

1% na syna policjanta z OPP w Olsztynie

plakat synopp olsztyn ikoCiężko chory syn policjanta z olsztyńskiego OPP liczy na wsparcie policjantek i policjantów oraz wszystkich ludzi dobrej woli. Wystarczy przekazać 1% podatku na fundację, która objęła go swoją opieką. Wystarczy tak niewiele, żeby dać chłopcu nadzieję na w miarę normalne życie.

Czytaj więcej...

APEL O KREW DLA CIĘŻKO CHOREJ CÓRKI POLICJANTA

BARDZO PROSZĘ O POMOC

Moja 16 letnia córka Marta Szymańska jest chora na ostrą białaczkę szpikową.

Czytaj więcej...