allianzlogo policja2016

alianz emeryt 2016

pzu policja 2015

pzu logo emeryt2015

warmia mazury 200

AP BEZUKOLO 1 2 ap 002

benjamin

bartus baner

pom bartek

Pomóż Oliwii

Wydarzenia

IV Turniej Piłki Nożnej Halowej Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku

4 turniej olecko iko19 listopada 2016 r. w hali „Lega” w Olecku odbył się IV Turniej Piłki Nożnej Halowej Służb Mundurowycho Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku.

Czytaj więcej...

III Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku

turniej pilki olecko 2015 ikoW hali „Lega” w Olecku odbył się III Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku. W imprezie wzięło udział sześć drużyn. Najlepsi okazali się policjanci KPP w Gołdapi.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku

turniej pilki olecko25 października 2014 r. w hali „Lega” w Olecku rozegrany został II Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku.

Czytaj więcej...

Zasłużony dzielnicowy przeszedł na emeryturę

DSC 0001 ikoKomendant Powiatowy Policji w Olecku insp. Rafał Klauza wraz z Przewodniczącym Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Mirosławem Orłowskim uroczyście podziękowali asp.szt. Markowi Opalińskiemu za wieloletnią, wzorową służbę. Zasłużony dzielnicowy przeszedł na emeryturę po ponad trzydziestu latach służby.

Czytaj więcej...

Policjanci z Gołdapi najlepsi w Olecku

ilustracja-artykułuTurniej piłki nożnej halowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku, zorganizowany przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Olecku, w relacji Zbigniewa Malinowskiego.

Czytaj więcej...

Jak wędkować, to tylko w Olecku

zawodywOlecku15 czerwca 2013 roku w wyjątkowo sprzyjających warunkach pogodowych odbyły się zawody wędkarskie w Olecku. Głównym zamysłem organizatora – Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Olecku – była chęć wykorzystania naturalnych walorów powiatu oleckiego dla celów integracji środowiska policyjnego.

Czytaj więcej...