allianzlogo policja2016

alianz emeryt 2016

pzu policja 2015

pzu logo emeryt2015

warmia mazury 200

AP BEZUKOLO 1 2 ap 002

benjamin

bartus baner

pom bartek

Pomóż Oliwii

Wydarzenia

Pamięć nie zawodzi

cekala 2016 ikoPolicjanci Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie nie zapominają o swoim koledze. 17 sierpnia 2002 r. w pościgu za bandytami śmierć poniósł mł.asp. Marek Cekała – policjant olsztyńskiego Oddziału Prewencji.

Czytaj więcej...

KWP: Policjanci odwiedzili dzieci z "Domu Małego Dziecka"

dom sziecka 2016 ikoPolicjanci z Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie odwiedzili dzieci z "Domu Małego Dziecka".

Czytaj więcej...

Choinka OPP 2015

plakat teatr ikoZarząd Terenowy NSZZ Policjantów OPP w Olsztynie, informuje o terminie spotkania choinkowego dla dzieci członków naszej Organizacji. Jak co roku odbędzie się ono wraz z przedstawieniem w Teatrze Lalek w Olsztynie.

Czytaj więcej...

Pamięć o Marku jest wciąż żywa…

cekala 2015 „Poświęcając życie w pościgu za bandytami wypełnił swój obowiązek wobec społeczeństwa do końca”… taki napis widnieje na pomniku Marka Cekały, który 13 lat temu zginął na służbie. Dzisiaj policjanci, rodzina oraz mieszkańcy Mikołajek uczcili jego pamięć.

Czytaj więcej...

Krzyże Zasługi za Dzielność dla funkcjonariuszy OPP Olsztyn

krzyzW dniu 05 maja 2015 roku w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych odbyła się uroczystość wręczenia Krzyży Zasługi za Dzielność. Odznaczenie przyznawane jest funkcjonariuszom, którzy wykazali się wyjątkową odwagą w ratowaniu życia ludzkiego i mienia.

Czytaj więcej...

I Ogólnopolskie Zawody Policjantów Oddziałów i Samodzielnych Pododdziałów Prewencji Policji

od prew ikoW dniach 14-17.06.2015 roku w słupskiej Szkole Policji reprezentacje 17 oddziałów prewencji ze wszystkich garnizonów w kraju rywalizowały o tytuł najlepszego pododdziału prewencji policji. Były to pierwsze tego typu zawody w kraju. Główny cel, jaki przyświecał organizatorom policyjnych zmagań to praktyczne ocenienie i porównanie  umiejętności, sposobu i techniki działań wszystkich pododdziałów zwartych. Ponadto, pod ocenę brano również wiedzę teoretyczną, umiejętności posługiwania się policyjnym środkami łączności oraz kreatywne i stanowcze działania w zainscenizowanych sytuacjach i scenkach praktycznych.

Czytaj więcej...

Choinka 2014'

Plakat Wedrowiec ikoZarząd Terenowy NSZZ Policjantów OPP w Olsztynie, informuje że zorganizowane zostaną spotkania choinkowe dla dzieci członków naszego ZT. Tradycyjnie organizujemy przedstawienia w Teatrze Lalek w Olsztynie.

Czytaj więcej...

Pamiętamy i pamiętać będziemy

mcPomimo, że od bohaterskiej śmierci naszego kolegi mł.asp. Marka Cekały upłynęło już 12 lat i wielu młodszych policjantów z jego macierzystej jednostki nie miało okazji poznać go osobiście, pamięć o nim jest wciąż kultywowana. Każdy, nawet najmłodszy służbą policjant olsztyńskiego Oddziału Prewencji Policji wie kim był Marek Cekała i w jakich okolicznościach stracił życie.

Czytaj więcej...

Służba we francuskich CRS

crs ikoW dniach 18 – 23 maja 2014 r. policjanci reprezentujący wszystkie polskie OPP i SPPP oraz przedstawiciele KGP i WSPol w Szczytnie  uczestniczyli w szkoleniu zorganizowanym w Lyonie przez tamtejszą jednostkę CRS (Compagnies Républicaines de Sécurité) – francuski odpowiednik Oddziałów Prewencji Policji.

Czytaj więcej...

Warmińsko-mazurscy policjanci kontynuują akcję oddawania krwi

blekitniPolicjanci z Warmii i Mazur kontynuują akcję zbiórki krwi. Tym razem (21 stycznia 2014 r.) to policjanci z olsztyńskiego OPP postanowili licznie odpowiedzieć na służbowo-związkowy apel dotyczący zbiórki krwi pod hasłem „Błękitni na ratunek”.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. Choinka 2013’