allianzlogo policja2016

alianz emeryt 2016

pzu policja 2015

pzu logo emeryt2015

warmia mazury 200

AP BEZUKOLO 1 2 ap 002

benjamin

bartus baner

pom bartek

Pomóż Oliwii

Wydarzenia

Zabawa karnawałowo - choinkowa Ełku 2017 r.

choinka elk 2017 ikoDużo wrażeń przysporzyło uczestnikom zabawy choinkowej spotkanie ze Św. Mikołajem, który przyszedł z prezentami do świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Ełku 28 stycznia 2017 r.

Czytaj więcej...

Na Sunowie spod lodu

sunowo iko21 stycznia na jeziorze Sunowo w okolicach Ełku odbyły się zawody wędkarskie spod lodu. Organizator imprezy – Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Ełku – zadbał, aby po ogłoszeniu wyników uczestnicy mogli się tradycyjnie zintegrować. Na specjalne atrakcje mogli liczyć amatorzy sauny.

Czytaj więcej...

Zawody Wędkarskie Spiningowe w Ełku 13.05.2016 r.

zaw spining elk 2016 ikoW dniu 13.05.2016 r. Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Ełku zorganizował zawody Wędkarskie Spinningowe

Czytaj więcej...

Zabawa karnawałowo-choinkowa w Ełku 2016 r.

choinka elk 2016 ikoCorocznym zwyczajem Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Ełku zorganizował zabawę choinkowo-karnawałową, na której wraz z rodzicami bawiło się 40 dzieci. Impreza odbyła się 13 lutego 2016 roku, w świetlicy Ełckiej Komendy Powiatowej Policji.

Czytaj więcej...

Ełckie Wędkowanie 2015’

elckie wedk 2015 ikoTegoroczne zawody wędkarskie zorganizowane przez ZT NSZZ Policjantów w Ełku odbyły się 11 lipca 2015 roku na terenie łowiska specjalnego w miejscowości Człuchy. Tym razem, miłośnicy wędkarstwa rywalizowali o puchar Wójta Gminy Ełk. W imprezie uczestniczyło 25 funkcjonariuszy z ełckiej Komendy. W tracie zawodów, zarówno sami uczestnicy jak i osoby towarzyszące wędkarzom nie mogły narzekać na słabe branie.

Czytaj więcej...

Zabawa karnawałowo-choinkowa w Ełku

choinka elk2015W dniu 7 lutego 2015 r. Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP Ełk zorganizował zabawę choinkową, na której bawiło się 40 dzieci wraz z rodzicami.

Czytaj więcej...

Zawody wędkarskie w Ełku 11.10.2014

zaw wed elk iko11 października br. z samego rana, gdy poranne mgły opadły na taflę Jeziora Sunowo przystąpiono do wędkarskiej rywalizacji. Tym razem, jesienna rywalizacja miała przebiegać nie, jak to było wcześniej w zwyczaju z brzegu, lecz z łodzi.

Czytaj więcej...

Uroczysta Msza Święta ełckich policjantów

msza elckich iko28 września 2014 r. o godz. 18.00 w Wigilię św. Michała Archanioła Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Ełku już po raz czwarty zorganizował Mszę Świętą w intencji funkcjonariuszy, pracowników i emerytów policji.

Czytaj więcej...

Peregrynacja z udziałem ełckich policjantów

elk Peregrynacja ikoW maju 2014 r. na terenie Diecezji Ełckiej odbyły się uroczystości związane z Peregrynacją Obrazu Najświętszej Maryi Panny z Kopii Obrazu Jasnogórskiego. Ełccy policjanci, oprócz wykonywania obowiązków służbowych przy zabezpieczeniu tej uroczystości, brali również czynny udział, mając na uwadze aspekt religijny. Nieśli obraz Najświętszej Maryi Panny.

Czytaj więcej...

V edycja ełckiego spływu kajakowego

v splyw elk iko3-4 czerwca 2014 r. odbyła się V edycja ełckiego spływu kajakowego. Tak jak w we wcześniejszych latach, inicjatorem czynnego spędzania wolnego czasu był kolega Krzysztof Niewiarowski, który przy wsparciu Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów  Komendy Powiatowej Policji w Ełku zorganizował tegoroczną wprawę.

Czytaj więcej...