ZT NSZZ Policjantów KPP w Ełk zorganizował zabawę choinkową

choinka elk 2014 ikoW dniu 22 lutego 2014 r. Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Ełk zorganizował zabawę choinkową, w której uczestniczyło 45 dzieci wraz z rodzicami.

Maluchy i ich opiekunowie bawili się wyśmienicie, brali udział w licznych zabawach i konkursach tanecznych zorganizowanych przez instruktorów tańca, wszystko to przy wspaniałej oprawie muzycznej. W trakcie zabawy dzieci były nagradzane słodyczami. Na wszystkich uczestników zabawy choinkowej czekały wyśmienite wypieki, owoce oraz soki.

Na zakończenie zabawy przybył Mikołaj, który wręczył maluchom paczki. Na twarzach wszystkich uczestników widniały uśmiechy świadczące o dobrej zabawie. Tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy zorganizować i przeprowadzić zabawę choinkowa dla naszych najbliższych.

Za udział i wspaniałą zabawę wszystkim serdecznie dziękujemy. Szczególne podziękowania składamy osobom, które pomogły nam w organizacji naszego przedsięwzięcia.

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Ełku.