allianzlogo policja2016

alianz emeryt 2016

pzu policja 2015

pzu logo emeryt2015

warmia mazury 200

AP BEZUKOLO 1 2 ap 002

benjamin

bartus baner

pom bartek

Pomóż Oliwii

Wydarzenia

Kętrzyńskie łowienie ryb – obchody Święta Policji.

ket low iko30.07.2014 r. w ramach obchodów Święta Policji Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Kętrzynie przy pomocy policjantów: Mariusza Piotrowicza i Roberta Misiejuk oraz Sekcji IPA w Kętrzynie zorganizował zawody wędkarskie.

Czytaj więcej...

Kętrzyn: "Błękitni na ratunek"

blekitniPolicjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie wzięli udział w akcji oddawania krwi na rzecz ofiar tragicznego wypadku w Kamieniu Pomorskim. Akcja została zorganizowana przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Kętrzynie oraz Klub Honorowych Dawców Krwi przy Placówce Straży Granicznej w Barcianach. Do tej szczytnej akcji czynnie włączyli się nasi koledzy oraz mundurowi z Placówki Straży Granicznej w Barcianach. 25 honorowych dawców oddało 11250 ml krwi pełnej.

Czytaj więcej...

W Kętrzynie walczyli o puchary

zdjęcie-grupowe artTym razem Kętrzyn stał się areną zmagań drużyn piłkarskich garnizonu warmińsko-mazurskiego. Warto zaznaczyć, że drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie wykazała się prawdziwą gościnnością. Pomimo wysokiego poziomu piłkarskiego, miejsce na podium odstępując swoim gościom.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Nożnej w Kętrzynie

pilkaUprzejmie informuję, że Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Kętrzynie podjął decyzję o  zorganizowaniu w dniu 20 lipca 2013 roku Turnieju piłkarskiego o Puchar Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów w Olsztynie oraz Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZP KPP Kętrzynie.

Czytaj więcej...