Zabawa karnawałowo-choinkowa w Ełku 2016 r.

choinka elk 2016 ikoCorocznym zwyczajem Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Ełku zorganizował zabawę choinkowo-karnawałową, na której wraz z rodzicami bawiło się 40 dzieci. Impreza odbyła się 13 lutego 2016 roku, w świetlicy Ełckiej Komendy Powiatowej Policji.

Dzieci bawiły się przy skocznej muzyce, pani  animatorka pod postacią Myszki Miki zapewniła wiele ciekawych konkursów i zabaw.

Pod koniec imprezy, najmłodszych uczestników odwiedził bardzo wyczekiwany Święty Mikołaj, który wręczył milusińskim upominki, w postaci paczek ze słodyczami. Wszystkie dzieci miały możliwość uwiecznienia tego spotkania na okolicznościowym zdjęciu.

Mikołaj podziękował za wspaniałe przyjęcie i obiecał, że w przyszłym roku także odwiedzi z prezentami najmłodszych.

Waldemar Misarko

Przewodniczący ZT NSZZ P KPP w Ełku.