bartus baner

pom bartek

Pomóż Oliwii

Ełckie Wędkowanie 2015’

elckie wedk 2015 ikoTegoroczne zawody wędkarskie zorganizowane przez ZT NSZZ Policjantów w Ełku odbyły się 11 lipca 2015 roku na terenie łowiska specjalnego w miejscowości Człuchy. Tym razem, miłośnicy wędkarstwa rywalizowali o puchar Wójta Gminy Ełk. W imprezie uczestniczyło 25 funkcjonariuszy z ełckiej Komendy. W tracie zawodów, zarówno sami uczestnicy jak i osoby towarzyszące wędkarzom nie mogły narzekać na słabe branie.

Podsumowanie wędkarskich zmagań odbyło się w Gospodarstwie Rybackim w Ełku. Honorowym gościem uroczystości był Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski, który wraz z przewodniczącym Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów KPP w Ełku Waldemarem Misarko, wręczył zwycięzcom okolicznościowe puchary i nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego.

W klasyfikacji ogólnej zawodów: I miejsce zajął Wojciech Warsiewicz - Wydział Ruchu Drogowego, II miejsce zajął Marcin Wiszowaty - Dzielnicowy Rewiru I, III miejsce zajął Paweł Tadejko - Wydział Kryminalny, IV miejsce zajął Robert Rusin - Zespół Dyżurnych.