allianzlogo policja2016

alianz emeryt 2016

pzu policja 2015

pzu logo emeryt2015

warmia mazury 200

AP BEZUKOLO 1 2 ap 002

benjamin

bartus baner

pom bartek

Pomóż Oliwii

Rodzinny Dzień Dziecka w kinie Helios

dzien dziecka helios 2017 ikoZ okazji Dnia Dziecka Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KWP w Olsztynie wspólnie z Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów OPP w Olsztynie oraz KMP w Olsztynie w dniu 4 czerwca 2017 roku zaprosił na wspólną zabawę do kina Helios w Olsztynie rodziny policjantów i pracowników cywilnych Policji.

Rodzice wraz z dziećmi - ponad 230 osób, wzięło udział w zabawach  przeprowadzonych przez animatorów z „Bezukolo – Bezpieczne Kolonie”. Oprócz malowania buziek oraz nauki tworzenia zwierzaków z balonów były także tańce,  konkursy plastyczne i sprawnościowe. Kinooperator opowiedział o tym w jaki sposób były oraz w jaki teraz są wyświetlane filmy w kinie. Dla uczestników zabawy kino Helios przygotowało zestaw kinowy: 0,33l napoju i mały popcorn solony w atrakcyjnej cenie. Na sali kinowej przeprowadzono konkursy, w których można było wygrać atrakcyjne  nagrody m.in. voucher na obiad rodzinny w Hotelu Dyplomat w Olsztynie oraz w restauracji Casablanca, zaproszenia do Olsztyńskiego Teatru Lalek, do Nowej Holandii w Elblągu, Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii w Olsztynie, Leśnego Parku Linowego w Olsztynie, do Warmiolandii w Olsztynie, Parku Trampolin 7 Jump Street, OSIR w Olsztynie, a także upominki od Kina Helios, Agencji Ubezpieczeniowej Allianz oraz firmy Sindbad. Ponadto rodzice otrzymali Voucher z 20% zniżką na zabiegi do SPA „Siła Spokoju”. Każdy z uczestników poczęstował się słodką przekąską. Gwoździem programu była projekcja filmu „Smerfy - poszukiwacze zaginionej wioski”. Wszystkie osoby, które uczestniczyły w spotkaniu mogły skorzystać z rabatu na menu w restauracji SPHINX oraz specjalnie przygotowanej atrakcyjnej oferty w cukierni „Słodycz tej krainy”.

Rodzinny Dzień Dziecka w kinie Helios dał dzieciom i rodzicom wiele zabawy i radości. Był to jeden ze sposobów, by najmłodsi mogli mile spędzić czas wraz z kochającymi rodzicami.

Dorota Rak