Zabawa choinkowa 2014

choinka2014 ikoZabawa choinkowa to tradycyjne spotkanie świąteczne rodzin członków Terenowej Organizacji Związkowej NSZZ Policjantów KWP w Olsztynie. W tym roku oczekiwana przez dzieci zabawa odbyła się w niedzielę, 14 grudnia 2014 roku w lokalu „Eranova” w Olsztynie przy ul. Obrońców Tobruku 3. Zabawa choinkowa zrealizowana została dzięki współpracy podkom. Doroty Rak  i nadkom. Justyny Kołeckiej z  Zespołem Socjalnym Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Olsztynie. W zabawie wspólnie bawiły się rodziny członków NSZZ Policjantów, pracowników cywilnych KWP w Olsztynie oraz emerytowanych policjantów.

Miłym zaskoczeniem były niezapowiedziane odwiedziny nadinsp. Józefa Gdańskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie, który życzył obecnym udanej zabawy.

Uczestnicy spotkania mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku i bufetu kawowego. Dzieci bawiły się przy skocznej muzyce, a animatorzy z „Eranova” zapewnili wiele ciekawych konkursów i zabaw.

Pod koniec imprezy, najmłodszych uczestników odwiedził bardzo wyczekiwany Święty Mikołaj, który wręczył dzieciom upominki, w postaci paczek ze słodyczami. Wszystkie dzieci miały możliwość uwiecznienia tego spotkania na okolicznościowym zdjęciu.

Przewodnicząca Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów KWP w Olsztynie podkom. Dorota Rak w imieniu wszystkich uczestników zabawy podziękowała Świętemu Mikołajowi za przybycie i wręczenie paczek. Mikołaj również podziękował za wspaniałe przyjęcie i obiecał, że w przyszłym roku także odwiedzi z prezentami najmłodszych.

Dorota Rak