Zabawa choinkowa 2015

choinka 2015 ikoZarząd Terenowy NSZZ P KWP w Olsztynie postanowił poprosić Świętego Mikołaja, aby do grzecznych dzieci przybył dzień wcześniej. Mikołaj zgodził się i w dniu 5 grudnia 2015 roku w Hotelu Omega w Olsztynie spotkał się z ponad setką milusińskich i ich rodzicami.

Kulminacyjnym punktem zabawy było pojawienie się Świętego Mikołaja, który wręczył dzieciom paczki ze słodyczami. Chętni uczestnicy imprezy mogli uwiecznić spotkanie z Mikołajem na okolicznościowym zdjęciu. To był czas pełen wrażeń. Uśmiechy na twarzach dzieci i rodziców potwierdzały, że zabawa była udana.

Ponadto uczestnicy zabawy mogli skorzystać z 20 % rabatu na dania z karty menu w restauracji Hotelu Omega.

Dorota Rak