Bal choinkowy 2016

bal2016 ikoW niedzielę, 11 grudnia 2016 roku Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KWP w Olsztynie zorganizował w lokalu „Eranova” w Olsztynie „Bal choinkowy”, na którym bawiło się ok. 150 dzieci wraz z rodzicami.

Podczas balu przenieśliśmy się w magiczny świat bajek i filmów. Animatorzy z „Eranova” zapewnili ponad dwu-godzinną niezapomnianą przygodę, pełną zabaw, tańca i konkursów m.in.: podróż do dżungli, bal u Króla Juliana, zadania Spidermana, zabawy z Angry Birds oraz z wieloma innymi bohaterami znanych i lubianych filmów czy bajek.

Maluchy mogły korzystać z wielu atrakcji takich jak pomalowanie buźki, zrobienie tatuażu oraz bawiły się klockami w kąciku Lego.

Największym zaskoczeniem było pojawienie się na sali ponad dwu-metrowego bałwana - Olafa z Krainy Lodu, z którym dzieci świetnie się bawiły m.in. podczas bitwy na śnieżne kulki.

Kolejną atrakcją pobytu w „Eranova” była możliwość zrobienia zdjęcia swojej rodzinki w fotobudce z wykorzystaniem śmiesznych gadżetów tj. peruki, okularów, maski, propsy (rekwizyty fotograficzne na patyku, w tym wąsy, kapelusiki, i wiele wiele innych).

Na dzieci i ich rodziców czekał poczęstunek: suche przekąski, cukierki, ciastka, owoce, napoje, serwis kawowy.

Bal choinkowy nie mógł się odbyć oczywiście bez wizyty Świętego Mikołaja, który na koniec zabawy wręczył dzieciom paczki.

Po zakończonym balu uczestnicy skorzystali również z promocyjnej oferty Open Bufetu w „Eranova”.

Był to czas niewątpliwie udanego popołudnia niedzielnego, pełen emocji i radości, spędzony w gronie rodziny oraz wśród znajomych.

Dorota Rak