W krainie relaksu

kraina relaksu ikoZ okazji tegorocznego Dnia Kobiet w „Krainie relaksu” zagościły na kilka godzin nasze Policjantki. 6 marca 2015 r. pod egidą Zarządu Terenowego NSZZ P KWP w Olsztynie odbyło się kolejne spotkanie integracyjne czterdziestu warmińsko-mazurskich Policjantek. W tym roku Panie odwiedziły Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy „Zalesie”, położony malowniczo nad jeziorem Orzyc Wielki koło Barczewa.

W „Krainie Relaksu Spa” Panie miały do swojej dyspozycji m.in. wanny jacuzzi, saunę fińską, saunę Infra Red, łaźnię parowo-ziołową, caldarium, balę schładzającą, brodzik do masażu stóp, plażę relaksacyjną. Policjantki mogły korzystać również z basenu rekreacyjnego, tam jedna z naszych funkcjonariuszek profesjonalnie poprowadziła aqua-areobik. Każda z Pań skorzystała z wybranego zabiegu pielęgnacyjno-relaksacyjnego.

Aktywny wypoczynek jak i świetną zabawę ośrodek wzbogacił smacznym i urozmaiconym poczęstunkiem. Nie obyło się również bez niespodzianek. Prawdziwym zaskoczeniem dla jednej spośród uczestniczek było uczczenie jej urodzin. Za zdrowie jubilatki wzniesiono toast specjalnie przygotowaną przez „Zalesie Mazury Active Spa” pyszną nalewką przyrządzoną według starej warmińskiej receptury, po której „Sto lat” brzmiało zdecydowanie dźwięczniej.

Panie wyjeżdżając z Zalesia sprawiały wrażenie zrelaksowanych, odprężonych, a przede wszystkim szczęśliwych i pełnych energii do dalszej służby, co dla przełożonych nie powinno być obojętne. Swój udział w fetowaniu Dnia Kobiet miał również Warmińsko-Mazurski Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Olsztynie, który dofinansował pobyt w „Zalesiu”

Jako organizatorka „Spotkania Kobiet 2015” w imieniu wszystkich zadowolonych uczestniczek bardzo dziękuję Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Olsztynie Panu nadinsp. Józefowi Gdańskiemu, Przewodniczącemu W-M ZW NSZZ P w Olsztynie Panu kom. Sławomirowi Koniuszemu oraz Naczelnikowi Wydziału Transportu KWP w Olsztynie Panu podinsp. Andrzejowi Grzegorczykowi, którzy podobnie jak w zeszłym roku okazali wsparcie przy realizacji wypoczynku policjantek.

podkom. Dorota Rak