Rodzinna sobota w kinie Helios

rodzinna sobota ikoTo już kolejna, udana zabawa integracyjna tym razem zorganizowana w kinie Helios z inicjatywy Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów KWP w Olsztynie. W sobotni poranek 9 maja 2015 roku rodziny policjantów i pracowników Policji uczestniczyły w konkursach i zabawach zorganizowanych przez kino Helios. Animatorzy z Warmiolandii pomalowali chętnym dzieciom buźki i zaprezentowali jak stworzyć zwierzaczki z baloników. Mali sportowcy sprawdzili swoje umiejętności piłkarskie razem z trenerami olsztyńskiego oddziału sieci Socatots. Wszyscy uczestnicy mogli poczęstować się zdrowymi polskimi jabłkami od Radia Plus 88,1 FM a dzieci dodatkowo otrzymały upominki.

Dla uczestników "Rodzinnej soboty" kino przygotowało dodatkowe promocje na zakup zestawu kinowego dla dzieci oraz lodów.

Na sali kinowej przed projekcją filmu przeprowadzono konkursy z nagrodami ufundowanymi przez kino Helios i współpracujących z nim partnerów lokalnych. Zwycięzcy konkursów otrzymali m.in. plakaty, książki, kubki, bilety do kina Helios, Warmiolandii i Planetarium. Główną nagrodą był bon na poczęstunek w Hotelu Wileńskim o wartości 150 zł.

Zwieńczeniem zabawy był seans filmowy pt. „UPS! Arka odpłynęła” - pełna humoru i przygód historia zwierzaków i ich zabawnych towarzyszy czyli bajka dla małych i dużych.

„Rodzinna sobota w kinie Helios” była okazją do miłego spędzenia czasu w gronie rodziny i znajomych. W zabawach i konkursach uczestniczyło blisko 200 osób.

Dorota Rak