allianzlogo policja2016

alianz emeryt 2016

pzu policja 2015

pzu logo emeryt2015

warmia mazury 200

AP BEZUKOLO 1 2 ap 002

benjamin

bartus baner

pom bartek

Pomóż Oliwii

Morąg: Zagrali charytatywnie by wspomóc projekt "Szlachetna Paczka"

morag 2014 ikoW hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Morągu odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Morągu oraz NSZZ Policjantów. Honorowy patronat nad tą charytatywną imprezą objął Burmistrz Miasta Morąga. Kilkaset złotych, które zostało zebrane podczas turnieju, wspomoże rodzinę, wybraną w ramach projektu" Szlachetna Paczka".

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Komisariatu i NSZZ Policjantów, który w Morągu został w tym roku został zorganizowany  po raz pierwszy przyciągnął zarówno sportowców, jak i kibiców.

O zwycięstwo walczyło  7 drużyn, najlepsi okazali się żołnierze z Morąga, drugie miejsce zajęli policjanci z Elbląga, a na trzeciej lokacie uplasowali się pracownicy Urzędu Miejskiego w Morągu. Organizatorem turnieju był Komendant Komisariatu Policji w Morągu wraz z NSZZ Policjantów, a współorganizatorem Urząd Miejski w Morągu.

Celem przedsięwzięcia była popularyzacja piłki nożnej, podnoszenie sprawności fizycznej oraz wdrażanie zasad fair play. Najważniejszym jednak celem tych rozgrywek było  to, że  pieniądze zebrane z wpisowego, które wniosła każda z drużyn biorących udział w turnieju w całości zostanie przeznaczona na cele charytatywne, a dokładnie pomoc rodzinie wpisanej do projektu „Szlachetna Paczka”.

KWP Olsztyn

źródło:http://warminsko-mazurska.policja.gov.pl,Morag-Zagrali-charytatywnie-by-wspomoc-projekt-quotSzlachetna-Paczkaquot.html