allianzlogo policja2016

alianz emeryt 2016

pzu policja 2015

pzu logo emeryt2015

warmia mazury 200

AP BEZUKOLO 1 2 ap 002

benjamin

bartus baner

pom bartek

Pomóż Oliwii

Morąscy policjanci grają dla Sebastianka

dla sebastianka ikoDziałając w imieniu Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Morągu zapraszamy Państwa na II Charytatywny Turniej piłki Nożnej Halowej w Morągu.

Zebrane dzięki temu przedsięwzięciu środki przekazane zostaną na pomoc ciężko choremu Sebastiankowi Zaleskiemu, synkowi st. sierż. Doroty Dias. Szczegóły turnieju znajdą Państwo na plakacie oraz w treści komunikatu Zarządu Terenowego NSZZ P KP w Morągu

Piotr Krupiński

Treść Komunikatu

Morąscy policjanci grają dla Sebastianka

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KP w Morągu po raz drugi organizuje Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Komisariatu i NSZZ Policjantów. Początek imprezy planowany jest na dzień 5 grudnia 2015 r. o godz. 10.00 w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Morągu. Honorowy Patronat nad turniejem objął Burmistrz Morąga. O zwycięstwo walczyć będzie 8 drużyn w tym: policjanci z Morąga, Ostródy, Elbląga, a także strażacy z Ostródy, żołnierze z Morąga oraz inni. Organizatorem turnieju jest Komendant Komisariatu Policji w Morągu wraz z NSZZ Policjantów, współorganizatorem Urząd Miejski w Morągu. Celem przedsięwzięcia jest przede wszystkim popularyzacja piłki nożnej oraz wdrażanie zasad fair play. Zebrana kwota w całości zostanie przeznaczona na cele charytatywne, a dokładnie na pomoc dla Sebastiana Zaleskiego, synka naszej koleżanki st. sierż Doroty Dias.

Sebastianek urodził się w 31 tygodniu ciąży. Przedwczesne przyjście na świat spowodowało u niego poważne wylewy krwi do mózgu, które trwale go uszkodziły. W szóstym miesiącu życia zdiagnozowano u niego wodogłowie pokrwotoczne i założono zastawkę komorowo - otrzewnową. Dodatkowo cierpi na astmę oskrzelową, ma opóźniony rozwój psycho - ruchowy. Wymaga codziennej rehabilitacji oraz ciągłego usprawniania. Mimo wszystko jest radosnym chłopcem.
Wciąż udowadnia lekarzom i rodzicom, że chcieć to znaczy móc.

Powyższe przedsięwzięcie, jak i sam turniej stanowi doskonałą okazję do integracji środowiska policyjnego. Przestawienie naszej organizacji związkowej na arenie województwa. Mam nadzieje, że pozwoli to na pozyskanie jak największej liczby członków do naszej organizacji.

Zwycięzcom turnieju i drużynom za zajęcie miejsca drugiego i trzeciego oraz najlepszego strzelca i bramkarza turnieju, przewiduje się wręczenie pucharów, upominków i dyplomów. Wszystkie poniesione koszty znacząco obciążą budżet naszych i tak skromnych zasobów finansowych Zarządu Terenowego. Uzyskana pomoc finansowa i wsparcie logistyczne w organizacji turnieju, pozwoli nam na właściwe zaplanowanie i organizację imprezy.

W związku z powyższym zwracam się z uprzejma prośbą o wsparcie ZT NSZZ Policjantów Komisariatu Policji w Morągu przez Warmińsko-Mazurski ZW NSZZ Policjantów w Olsztynie przy sfinansowaniu kupna pucharów, medali oraz przygotowaniu posiłków dla uczestników turnieju.

Mariusz Mielczarek

Przewodniczący ZT NSZZ P KP w Morągu